75 000 Ft
Elfogyott
| Volt | 12 |
| Fokozat előre/hátra | 5/3 |
| Amper felvétel, maximum | 30 |
| Watt | 360 |
| Kp | 13,61 |
| Lbs | 30 |
| Lóerő | 0,48 Le |
| Akkumulátor teszter | igen |
| Szár hossz | 76 cm |
| Súly | 5,8 kg |
| Maximális csónaksúly | 780 kg |
| Garancia | 24 hónap |
4 500 Ft Original price was: 4 500 Ft.3 890 FtCurrent price is: 3 890 Ft.
70 000 Ft Original price was: 70 000 Ft.65 000 FtCurrent price is: 65 000 Ft.
12 000 Ft Original price was: 12 000 Ft.4 990 FtCurrent price is: 4 990 Ft.
70 000 Ft Original price was: 70 000 Ft.65 000 FtCurrent price is: 65 000 Ft.
20 000 Ft Original price was: 20 000 Ft.9 000 FtCurrent price is: 9 000 Ft.
7 300 Ft Original price was: 7 300 Ft.5 990 FtCurrent price is: 5 990 Ft.
41 000 Ft Original price was: 41 000 Ft.32 990 FtCurrent price is: 32 990 Ft.
65 000 Ft Original price was: 65 000 Ft.59 990 FtCurrent price is: 59 990 Ft.