78 000 Ft
Elfogyott
| Volt | 12 |
| Fokozat előre/hátra | 5/3 |
| Amper felvétel, maximum | 32 |
| Watt | 384 |
| Kp | 15,42 |
| Lbs | 34 |
| Lóerő | 0,51 Le |
| Akkumulátor teszter | igen |
| Szár hossz | 91 cm |
| Súly | 6 kg |
| Maximális csónaksúly | 930 kg |
| Garancia | 24 hónap |
82 000 Ft Original price was: 82 000 Ft.74 990 FtCurrent price is: 74 990 Ft.
42 000 Ft Original price was: 42 000 Ft.35 990 FtCurrent price is: 35 990 Ft.
37 000 Ft Original price was: 37 000 Ft.28 990 FtCurrent price is: 28 990 Ft.
60 000 Ft Original price was: 60 000 Ft.45 000 FtCurrent price is: 45 000 Ft.
4 990 Ft Original price was: 4 990 Ft.3 500 FtCurrent price is: 3 500 Ft.
70 000 Ft Original price was: 70 000 Ft.65 000 FtCurrent price is: 65 000 Ft.
56 000 Ft Original price was: 56 000 Ft.45 000 FtCurrent price is: 45 000 Ft.