150 000 Ft
Elfogyott
| Volt | 12 |
| Fokozat előre/hátra | 5/3 |
| Amper felvétel, maximum | 42 |
| Watt | 504 |
| Kp | 22,68 |
| Lbs | 50 |
| Lóerő | 0,67 Le |
| Akkumulátor teszter | igen |
| Szár hossz | 91 cm |
| Súly | 9,5 kg |
| Maximális csónaksúly | 1350 kg |
| Garancia | 24 hónap |
46 000 Ft Original price was: 46 000 Ft.39 990 FtCurrent price is: 39 990 Ft.
3 000 Ft Original price was: 3 000 Ft.2 500 FtCurrent price is: 2 500 Ft.
38 000 Ft Original price was: 38 000 Ft.31 990 FtCurrent price is: 31 990 Ft.
4 990 Ft Original price was: 4 990 Ft.3 500 FtCurrent price is: 3 500 Ft.
55 000 Ft Original price was: 55 000 Ft.49 990 FtCurrent price is: 49 990 Ft.
28 000 Ft Original price was: 28 000 Ft.22 000 FtCurrent price is: 22 000 Ft.
65 000 Ft Original price was: 65 000 Ft.59 990 FtCurrent price is: 59 990 Ft.
35 000 Ft Original price was: 35 000 Ft.26 990 FtCurrent price is: 26 990 Ft.
82 000 Ft Original price was: 82 000 Ft.74 990 FtCurrent price is: 74 990 Ft.
269 000 Ft Original price was: 269 000 Ft.249 000 FtCurrent price is: 249 000 Ft.