160 000 Ft
Elfogyott
| Volt | 12 |
| Fokozat előre/hátra | 5/3 |
| Amper felvétel, maximum | 50 |
| Watt | 600 |
| Kp | 24,95 |
| Lbs | 55 |
| Lóerő | 0,8 Le |
| Akkumulátor teszter | igen |
| Szár hossz | 91 cm |
| Súly | 9,5 kg |
| Maximális csónaksúly | 1500 kg |
| Garancia | 24 hónap |
82 000 Ft Original price was: 82 000 Ft.74 990 FtCurrent price is: 74 990 Ft.
65 000 Ft Original price was: 65 000 Ft.59 990 FtCurrent price is: 59 990 Ft.
82 000 Ft Original price was: 82 000 Ft.74 990 FtCurrent price is: 74 990 Ft.
37 000 Ft Original price was: 37 000 Ft.28 990 FtCurrent price is: 28 990 Ft.
12 000 Ft Original price was: 12 000 Ft.4 990 FtCurrent price is: 4 990 Ft.
65 000 Ft Original price was: 65 000 Ft.59 990 FtCurrent price is: 59 990 Ft.
28 000 Ft Original price was: 28 000 Ft.22 000 FtCurrent price is: 22 000 Ft.
82 000 Ft Original price was: 82 000 Ft.74 990 FtCurrent price is: 74 990 Ft.
12 000 Ft Original price was: 12 000 Ft.4 990 FtCurrent price is: 4 990 Ft.