225 000 Ft
Elfogyott
| Volt | 12 |
| Fokozat előre/hátra | fokozatmentes |
| Amper felvétel, maximum | 42 |
| Watt | 504 |
| Kp | 20,41 |
| Lbs | 45 |
| Lóerő | 0,67 Le |
| Akkumulátor teszter | igen |
| Szár hossz | 91 cm |
| Súly | 8,7 kg |
| Maximális csónaksúly | 1300 kg |
Az eredmény: A Maximizer technológiával ellátott motorok a legmagasabb sebességfokozatbanis azonos mennyiségű áramot vesznek fel az akkumulátorokból, csakúgy mint a mechanikus módon szabályozható egyenértékű motorok. Alacsonyabb sebességtartományokban történő használat esetén azonban a Maximizer technológiának köszönhetően- az akkumulátorok egyszeri feltöltésével a motor működési ideje akár 5-szeresére is megnövelhető. Különösen azok számára ajánljuk, akik az alacsony és pontosan beállítható sebességfokozatokat részesítjük előnyben.
A Traxxis név mögött a maximum jelentés rejlik. Maximális teljesítmény minimális áramfelvétel mellett! A lehető legmodernebb kapcsolástechnika lehetővé teszi az ideális sebességszabályozást előre és hátramenetben, valamint a kikötőbe történő behajózás esetén egyaránt. A Traxxis modellek azonban mindenekelőtt a lassú haladás során jelentenek ideális megoldást. Úgy határozhatjuk meg a csónak sebességét, hogy nem kell a motor sebességfokozataira ill. a szél és hullámviszonyokra ügyelnünk. Alacsony sebesség megválasztásakor a Traxxis elektromos csónakmotor modellek áramfelvétele rendkívül alacsony, mindössze 4-6 A.
Valamennyi Minn Kota Traxxis elektromos csónakmotor a motorfejen található akkumulátortöltöttség jelzővel, valamint egy felfelé és lefelé irányban is elfordítható kormányrúddal kapható, melynek célja a kényelmes manőverezés biztosítása.
55 000 Ft Original price was: 55 000 Ft.49 990 FtCurrent price is: 49 990 Ft.
269 000 Ft Original price was: 269 000 Ft.249 000 FtCurrent price is: 249 000 Ft.
220 000 Ft Original price was: 220 000 Ft.199 000 FtCurrent price is: 199 000 Ft.
58 000 Ft Original price was: 58 000 Ft.48 990 FtCurrent price is: 48 990 Ft.
37 000 Ft Original price was: 37 000 Ft.28 990 FtCurrent price is: 28 990 Ft.
65 000 Ft Original price was: 65 000 Ft.59 990 FtCurrent price is: 59 990 Ft.
3 000 Ft Original price was: 3 000 Ft.2 500 FtCurrent price is: 2 500 Ft.
70 000 Ft Original price was: 70 000 Ft.65 000 FtCurrent price is: 65 000 Ft.
65 000 Ft Original price was: 65 000 Ft.59 990 FtCurrent price is: 59 990 Ft.