120 000 Ft
Elfogyott
| Volt | 12 |
| Fokozat előre/hátra | 5/3 |
| Amper felvétel, maximum | 42 |
| Watt | 504 |
| Kp | 18,14 |
| Lbs | 40 |
| Lóerő | 0,67 Le |
| Akkumulátor teszter | igen |
| Szár hossz | 91 cm |
| Súly | 7,5 kg |
| Maximális csónaksúly | 1100 kg |
| Garancia | 24 hónap |
55 000 Ft Original price was: 55 000 Ft.49 990 FtCurrent price is: 49 990 Ft.
82 000 Ft Original price was: 82 000 Ft.74 990 FtCurrent price is: 74 990 Ft.
90 000 Ft Original price was: 90 000 Ft.75 000 FtCurrent price is: 75 000 Ft.
82 000 Ft Original price was: 82 000 Ft.74 990 FtCurrent price is: 74 990 Ft.
41 000 Ft Original price was: 41 000 Ft.34 990 FtCurrent price is: 34 990 Ft.
35 000 Ft Original price was: 35 000 Ft.26 990 FtCurrent price is: 26 990 Ft.
75 000 Ft Original price was: 75 000 Ft.49 990 FtCurrent price is: 49 990 Ft.
20 000 Ft Original price was: 20 000 Ft.9 000 FtCurrent price is: 9 000 Ft.
19 987 Ft Original price was: 19 987 Ft.14 990 FtCurrent price is: 14 990 Ft.