135 000 Ft
Elfogyott
| Volt | 12 |
| Fokozat előre/hátra | 5/3 |
| Amper felvétel, maximum | 42 |
| Watt | 504 |
| Kp | 20,41 |
| Lbs | 45 |
| Lóerő | 0,67 Le |
| Akkumulátor teszter | igen |
| Szár hossz | 91 cm |
| Súly | 7,5 kg |
| Maximális csónaksúly | 1300 kg |
| Garancia | 24 hónap |
46 000 Ft Original price was: 46 000 Ft.39 990 FtCurrent price is: 39 990 Ft.
70 000 Ft Original price was: 70 000 Ft.65 000 FtCurrent price is: 65 000 Ft.
48 000 Ft Original price was: 48 000 Ft.34 990 FtCurrent price is: 34 990 Ft.
65 000 Ft Original price was: 65 000 Ft.59 990 FtCurrent price is: 59 990 Ft.